Botki jesień 2013 Wyprzedaż

Botki jesień 2013 Wyprzedaż

Jesień to tradycyjnie okres, w którym najpopularniejszym fasonem obuwia są botki. W sezonie jesiennym 2013 szczególnie modne będą botki stylizowane na buty motocyklowe czy kowbojki. W modzie będą również przeróżne metalowe aplikacje jak ćwieki, dżety czy klamry. Oczywiście nie zabraknie również miejsca dla eleganckich botków na obcasie, które w czasie chłodniejszych miesięcy zastąpią nam szpilki. W związku z nadejściem jesieni jeden z większych sklepów internetowych z butami – Zalando.pl przygotował duża wyprzedaż jesiennych fasonów botków. Zapraszam do obejrzenia całej wyprzedaży botków. Będzie w czym przebierać bowiem na wyprzedaż trafiło ponad 1000 par butów. Oczywiście jak zawsze w przypadku tego sklepu przy zakupie otrzymacie darmową przesyłkę (niezależnie od kwoty) oraz 30 dni na zwrot gdyby buty nie pasowały lub zwyczajnie Wam się nie spodobały.

There are 2 comments. Add yours

  1. 6th Październik 2013 | Ada101 says: Odpowiedz
    Ja tam kupowałam już kilka razy i jestem zadowolona. Mają chyba największy wybór butów w Polsce. Fakt, że dużo to jakieś stare kolekcje ale zawsze znajdzie się coś fajnego i na promocji.
  2. 6th Październik 2013 | mania says: Odpowiedz
    Ja niedawno kupiłam szpileczki do ślubu (cywilnego) mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie paczka i nie będę musiała odsyłać :).

Skomentuj